Şanlıurfa'da 3 yaşındaki E.M. isimli bir çocuk evde oynarken halıda bulunan iğne dizine saplandı.İğnenin saplanmasıyla çocuk ağlamaya başladı. Çocuğun ağlamasıyla durumu fark eden yakınları E.M'yi Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesine götürdü. Burada doktorların müdahalesiyle E.M'nin dizine saplana iğne çıkarıldı. E.M'nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.
Asayiş
Yayınlanma: 29 Kasım 2023 - 10:45
Urfa'da dizine iğne saplanan çocuk hastanelik oldu!
Şanlıurfa'da oyun oynadığı sırada dizine iğne batan 3 yaşındaki çocuk hastaneye kaldırıldı.
Asayiş
29 Kasım 2023 - 10:45