Harran
Yayınlanma: 01 Nisan 2024 - 18:05
Başkan Özyavuz Güven Tazeledi
Harran halkı, 5 yıldır Harran Belediye Başkanı olarak görev yapan Cumhur İttifakı Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'u bir kez daha bu göreve layık gördü.
Harran
01 Nisan 2024 - 18:05
Harran halkı, 5 yıldır Harran Belediye Başkanı olarak görev yapan Cumhur İttifakı Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz'u bir kez daha bu göreve layık gördü.
2019 yılında Harran Belediye Başkanı seçilen Mahmut Özyavuz, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde bayrağı kaptırmadı. Harran’da 5 yılda çok sayıda vizyon projeye imza atan Başkan Özyavuz, bizim gecemizde gündüzümüz de Harran'dır dedi.
![](https://urfagaste.com/sites/1314/uploads/2024/04/01/large/2dbeda4a-8e6c-4800-8160-ab643dd3fbe0.jpg?)
![](https://urfagaste.com/sites/1314/uploads/2024/04/01/large/4d20532f-5253-4764-b5bb-2c043b63c942.jpg?)
İlginizi Çekebilir